Iä ACETDA

7. července 2010 v 22:31 | Koubič |  ACETDA
Po krátké úvaze jsem se rozhodl založit na tomto místě portál Chrámu, který bude takovým spojovníkem všech kultistů.

Naším cílem je sdružovat stejně zaměřené umělce, okultisty, spisovatele, hudebníky, ale i tvory, jež jsou za jedno s naší filosofií a zaměřením. Na tomto místě se budou publikovat články, jež jsme dříve publikovali všude na webu, plus některé články, které spíše než na Koubic-sytes se hodí sem.

Web se budeme snažit vést duálně, v češtině i angličtině, neboť za rok fungování se ACETDA dostala do kontaktu s mnoha celosvětovými řády, které mají o naší práci zájem (z celkem pochopitelných důvodů je lepší, aby se ACETDA naučila anglicky než EOD česky).

ACETDA, zatím přeložila mnoho hodnotných materiálů. Mezi nimi například První část Voudon Gnostic Workbook. Já jsem přeložil Yellow Necronomicon, DeCampovu předmluvu k Al Azíf, Aklo Tabulky, či Hay Turnerův Al Azíf. Krom toho jsem přeložil Skrze brány stříbrného klíče, Horror v muzeu, Ubbo-Sathla, Psi Tindalos a Nyarlathotep.

Jak jsme již naznačil, tento web je hlavně od členů, pro členy. Čím více budete přispívat tím více toho zde bude. Nemusíte se bát a směle tvořte.

Koubič
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama