Ustanovení Nového Aeonu

21. prosince 2012 v 15:08 | Koubič
Tímto dnes ustanovuji Nový Transyuggotský Aeon, pro mnohé nyní známý též jako Hopeless Aeon jehož číslo jest 34, 17 a 11. Nechť existuje paralelně vůči jiným Věkům a otevírá transyuggotskou hvězdnou bránu. Sláva pokroku z Yuggothu a matných dálav kosmu. Hvězdy jsou konečně správně a Zemi uvrhnou do hutného bahna nové hmoty, které jako Tsathogguův potěr začne mazlavě vyvěrat z nejhlubšího nitra Země N'kai, tam kde dlí rouhavé město Dho-Hna a zalévat ji jako nejčernější ropa.
Tento Aeon nedojde k duchovnímu povznesení do nekonečného duchovního světla. Naopak technika a věda ještě víc umocní svůj vliv. Staré vystřídá Nové. Absua zabijí mladší bohové a Tiamat ve dví přetne jejich potomek, tak jak se děje pokaždé, když jeden věk skončí a druhý začne.
Beznaděj je určená pouze pro ty, kteří se na nové proudy neadaptují. Jak se naše Země dostává dál a dál do kosmu, v našich myslích se probouzí spící Zapomenutí bohové a Cthulhu je svolává. Slyšte jeho Volání z nitra všech hvězd. Iä Cthulhu! Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn! y'natán ko'ɑḥ g' natán eher ae'haltu Kamanonannungal!
Naše působení se přesouvá ve jménu Nového Aeonu přesouvá na http://acetda.ic.cz

Koubič, Pán Stříbrného klíče
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petr Arikiran Kob-Jer-Ski....Čaroděj před druhým zasvěcením Petr Arikiran Kob-Jer-Ski....Čaroděj před druhým zasvěcením | E-mail | 13. listopadu 2016 v 14:37 | Reagovat

AHOJ
MĚL JSEM PROBLÉM V TOM, ŽE MOŽNOSTÍ BYLO VŽDY MNOHO
A TOTO, COS NAPSAL:
TÍMTO DNES USTANOVUJI....
MI VYTRHLO TRN Z PATY

I JÁ DNES...V PŘEDVEČER ÚPLŇKU...BUDU USTANOVOVAT..DÍKY
...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama